بهترین بوتاکس صورت در زرین شهر و فولادشهر

میکرونیدلینگ در زرین شهر و فولاد شهر
میکرونیدلینگ در زرین شهر و فولاد شهر
آگوست 4, 2020
درمان لک و خال صورت در زرین شهر و فولادشهر
درمان لک و خال صورت در زرین شهر و فولادشهر
آگوست 22, 2020

بهترین بوتاکس صورت در زرین شهر و فولادشهر

بهترین بوتاکس صورت در زرین شهر و فولادشهر

بهترین بوتاکس صورت در زرین شهر و فولادشهر تحت نظر پزشک معتبر دکتر شهلا عشوری

بهترین بوتاکس صورت در زرین شهر و فولادشهر در مطب دکتر شهلا عشوری بوده که در بین سایر روش‌ها دارای طرفداران زیادی می‌باشد.

در دنیای امروز، روش‌های بسیار متنوعی برای انجام کارهای زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که هر یک تاثیرات و مزایا و معایبی را به همراه دارند. از جمله روش‌هایی که برای انجام کارهای زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بوتاکس چیست ؟ ویژگی‌ها و مزایای آن

ماده‌ی تشکیل دهنده‌ی بوتاکس حاوی سم کلستریدیوم است که با تزریق آن به نواحی مختلف، ناحیه‌ی مورد نظر به صورت موقت فلج و بی‌حس می‌شود.

به طور کلی تزریق این ماده به بدن اصری همیشگی نداشته و بعد از گذشت حدود ۳ الی ۶ ماه، مواد تزریق شده باید ترمیم شوند و همچنین باید اشاره کرد که بعد از گذشت حداکثر یک هفته، تاثیرات آن بر ناحیه‌ی مورد نظر قابل تشخیص است.

تزریق بوتاکس برای تمامی افراد توصیه نمی‌شود و باید تحت شرایط خاصی انجام شود. به طور مثال افراد زیر ۱۸ سال و افرادی که دچار بیماری های قلبی هستند مناسب نمی‌باشد.

این ژل را می‌توان به نواحی مختلفی از بدن مثل خط اخم و خطوط پیشانی، خط‌ها و چروک‌های اطراف چشم و گردن و همچنین خط خنده تزریق کرد.

تزریق بوتاکس می‌تواند برای درمان نیز انجام شود و علاج درد‌های مختلفی چون سر درد و یا کم کردن میزان تعریق در افراد شود.

مزایای بوتاکس

از جمله مزایای مختلف تزریق این ژل به بدن، می‌توان به هزینه‌ی پایین آن نسبت به سایر کارهای زیبایی و روش‌های مشابه، عدم نیاز به بیهوشی، میزان درد کم و همچنین نبود دوره‌ی نقاهت برای آن بعد از تزریق می‌باشد.

تزریق بوتاکس باید تحت نظر پزشک متخصص و ماهر انجام شود تا عوارض و خطراتی را برای افراد به همراه نداشته باشد.

در غیر این صورت و با مراجعه به افراد به نابلد، ممکن است خسارات جبرا‌ناپذیری برای افراد به وجود آید. همچنین نکاتی وجود دارد که بعد از تزریق بوتاکس باید رعایت کرد که توسط پزشک معالج باید به بیمار یادآوری شود.

حمام نکردن و حرکت ندادن زیاد ناحیه‌ی مورد نظر پس از یک روز و همچنین سرد کردن ناحیه‌ی مورد نظر تا مدت دو ساعت و..از جمله نکاتی است که بعد از تزریق باید رعایت کرد.

بوتاکس از جمله روش‌های زیبایی است که برای انجام آن به بیهوشی نیازی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button