لاغری موضعی در فلاورجان و کاربرد مزوتراپی و انجام این روش

لیزر موهای زائد در زرین شهر و فولادشهر
لیزر موهای زائد در زرین شهر و فولادشهر
اکتبر 19, 2020
بهترین روش اصلاح موهای زائد
بهترین روش اصلاح موهای زائد و انتخاب بهترین رو در انتخاب مناسب برای پوست بدن
نوامبر 15, 2020

لاغری موضعی در فلاورجان و کاربرد مزوتراپی و انجام این روش

لاغری موضعی در فلاورجان

لاغری موضعی در فلاورجان  و کاربرد مزوتراپی در انجام این امر

لاغری موضعی در فلاورجان در کلینیک زیبایی دکتر شهلا عشوری

مزوتراپی لاغری یا تزریق محلول حلال چربی یک روش درمانی غیر جراحی برای سلولیت و کاهش چربی موضعی است. در این روش با استفاده از چندین تزریق جزئی یا میکرو تزریق، دوزهای بسیار کمی از داروهای مزوتراپی که دارای کیفیت بالای ضد سلولیت و چربی سوزی هستند به لایه میانی پوست یا مزودرم تزریق می شود.

این محلول دارویی باعث ترمیم پوست، ذوب سلول های چربی و از بین بردن سلولیت می شود. این یک روش غیر تهاجمی برای از دست دادن چربی و کانتورینگ بدن است.

نحوه انجام مزوتراپی لاغری

در هر جلسه درمانی با مزوتراپی لاغری ممکن است صدها تزریق کوچک انجام شود، اما این جلسات درمانی معمولاً فقط چند دقیقه طول می کشد. مزوتراپی در طی تقریباً 10 جلسه توانایی بدن برای ذخیره چربی را محدود کرده و باعث سوختن چربی می شود.

در طی این روش، پزشک از سوزن های بسیار ریز (حدود نیم اینچ) استفاده می کند تا بدون درد چندین دارو را در منطقه مورد نظر تزریق کند. محلول تزریق شده معمولاً از اسید دئوکسی كلیك تشکیل شده است، ترکیبی است که چربی را حل میكند و به طور طبیعی نیز توسط بدن تولید می شود.

برای کاهش کلی وزن، ممکن است در نواحی بیشتری تزریق انجام شود تا باعث انحلال عمومی چربی در بدن شود. برای درمان سلولیت، ممکن است از یک فرمولاسیون دارویی خاص برای حل چربی و همچنین برای از بین بردن نوارهای فیبری که پوست را متصل می کنند، استفاده شود.

در بعضی موارد، ممکن است از یک دستگاه تزریق ویژه برای تزریق به روش مزوتراپی لاغری استفاده شود.

تزریق ها به طور متوسط ​​10 جلسه با فاصله 1-2 هفته از هم انجام می شود. همچنین می‌توان از کرم بی حسی موضعی سی دقیقه قبل از درمان استفاده شود.

مزوتراپی برای هر فرد مناسب است. بر خلاف جراحی، مزوتراپی عملاً بدون درد است. همچنین نیازی نیست از هیچ باند محکم، کمربند یا بیهوشی استفاده شود. بیمارانی که مزوتراپی انجام دادن هیچ اختلالی در زندگی روزمره آنها ایجاد نمی کند.

مزوتراپی

عوارض جانبی مزوتراپی لاغری

این کار باید توسط پزشک ماهر انجام شود. عوارض جانبی محدود هستند زیرا مواد مزوتراپی مستقیماً به منطقه مورد نظر تزریق می شود. این امر احتمال تداخل دارویی را کاهش داده و میزان داروهای مورد نیاز برای هر روش را کاهش می دهد.

در صورت بروز کبودی موضعی پیشنهاد می شود که اگر داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید آنها را قبل از درمان قطع کنید.

نتایج مزوتراپی لاغری

نتایج حدود 6 تا 8 هفته بعد از تزریق ها مشاهده می شود و اگر بیمار وزن اضافه نکند، اثرات درمانی می تواند برای مدت زمان طولانی دوام داشته باشد.

مزایای مزوتراپی لاغری

مزوتراپی روشی سریع با نتایج مطلوب است. یکی از مزایای آن ملایم بودن و غیر تهاجمی بودن است. همچنین تزریق ها به تولید کلاژن کمک می کند.در مقایسه با لیپولیز جراحی، تزریق محلول در چربی هزینه بسیار کمتری دارد و حتی ممکن است فقط با دو جلسه درمان مقدار زیادی از چربی موضعی شما از بین برود.

همچنین می توانید بعد از تزریق به کارهای روزمره خود برسید. این روش درمانی نه تنها نتایج طولانی مدت خوبی می دهد، بلکه ایمن بودن آن نیز اثبات شده است. در مقایسه با لیپوساکشن معمولی، لیپولیز با مزوتراپی بسیار کم خطر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button