درمان لک و خال صورت در زرین شهر و فولادشهر
درمان لک و خال صورت در زرین شهر و فولادشهر
آگوست 22, 2020
لیزر موهای زائد در زرین شهر و فولادشهر
لیزر موهای زائد در زرین شهر و فولادشهر
اکتبر 19, 2020

لاغری موضعی در زرین شهر و فولادشهر

لاغری موضعی در زرین شهر و فولادشهر

لاغری موضعی در زرین شهر و فولادشهر در مطب دکتر شهلا عشوری را اگر بخواهیم معرفی کنیم ابتدا باید بدانیم در این کلینیک زیبایی از چه روش هایی استفاده می شود.

لاغری موضعی در زرین شهر و فولادشهر

لاغری موضعی چیست؟

یکی از مشکلاتی که در طول دوره‌های مختلف زندگی ممکن است گریبان‌گیر افراد شود، چاقی و افزایش میزان چربی‌های بدن است.

این مشکل می‌تواند دردسرها و مشکلات دیگری را با خود به همراه آورد؛ مشکلاتی نظیر کاهش اعتماد به نفس، عدم توانایی در پوشیدن لباس‌های مورد علاقه‌ی خود و یا مشکلات شدید‌تری چون بروز بیماری‌های خطرناک برای افراد.

راه حل‌های گوناگونی برای رفع مشکل چاقی وجود دارد که در بین این راه حل‌ها، لاغری موضعی همیشه در اولویت قرار داشته و توصیه‌ی اکثر پزشکان نیز همین روش است.

در واقع لاغری از جمله اصلی‌ترین آرزوها برای افرادی است که اضافه وزن بیش از حد دارند. در ابتدا باید اشاره کرد که در لاغری موضعی، افراد نیازی به رژیم گرفتن و انجام ورزش‌های سنگین و رفتن به باشگاه نیست.

چربی‌های موجود در بدن تنها در یک نقطه وجود نداشته و به طور پراکنده در نقاط مختلف بدن قرار دارند. انتخاب روش لاغری موضعی برای رفع چربی‌های موجود در اطراف شکم، ران، پهلو‌ها و باسن می‌تواند بهترین گزینه برای لاغری باشد.

روش‌های گوناگون لاغری

این روش از لاغری از لاغری موضعی در زرین شهر و فولاد شهر خود دارای راه‌حل‌ها وروش‌های گوناگونی بوده که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سرما درمانی یا کرایولیپولیز، به کارگیری دستگاه کویتیشن آر اف، لیپولیز، مزوتراپی و بکارگیری دستگاه ویبرو اشاره کرد.

روش‌های مختلف لاغری موضعی می‌تواند برای نقاط خاصی از بدن انجام شود؛ برای مثال جهت کوچک کردن و کاهش وزن سینه و ران، با انجام یک سری حرکات مخصوص و تمرینات می‌توان به کاهش وزن نواحی مورد نظر اقدام کرد.

لاغری به روش موضعی از طریق جراحی اندام‌های مختلف بدن نیز انجام می‌شود، اما توصیه‌ی اغلب متخصصان بکارگیری شیوه‌هایی بدون نیاز به جراحی است.

به طور خلاصه باید گفت چربی‌های جمع شده در نقاط خاصی از بدن مثل ران را به راحتی نمی‌توان لاغر کرد و برای رفع آن‌ها، انجام روش‌های مختلف لاغری موضعی تحت نظر پزشکان تغذیه و با مشورت با آن‌ها توصیه می‌شود.

روش‌های مختلف لاغری موضعی از جمله کاربردی‌ترین راه حل‌ها برای رفع چاقی بیش از حد بعضی از نقاط بدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button