بهترین روش اصلاح موهای زائد و انتخاب بهترین رو در انتخاب مناسب برای پوست بدن

لاغری موضعی در فلاورجان
لاغری موضعی در فلاورجان و کاربرد مزوتراپی و انجام این روش
نوامبر 6, 2020
بهترین دکتر درمان ریزش مو د زرین شهر و فولادشهر
بهترین دکتر درمان ریزش مو د زرین شهر و فولادشهر
نوامبر 28, 2020

بهترین روش اصلاح موهای زائد و انتخاب بهترین رو در انتخاب مناسب برای پوست بدن

بهترین روش اصلاح موهای زائد

بهترین روش اصلاح موهای زائد مناسب برای پوست بدن

بهترین روش اصلاح موهای زائد،انتخاب روش مناسب حذف موهای زائد بدن موضوعی است که ذهن بیشتر مردم دنیا را به خود مشغول می کند. انتخاب یک روش مناسب که سازگار با پوست و زمان و بودجه شما باشد نیازمند تحقیق بیشتر در این باره است. در ادامه باهم بیشتر در مورد روش های اصلاح موهای زائد بیشتر صحبت می کنیم.

تیغ، اپیلاسیون، کرم موبر

تیغ جزء ارزان ترین روش های برداشتن موهای زائد بدن است. اگر انتخاب شما تیغ است برای استفاده از آن بهتر است به چند نکته توجه کنید: نباید از تیغ مشترک یا تیغی که زنگ زده است استفاده کنید و اینکه مواظب باشید که پوست خود را در حین کار زخمی نکنید. روش دیگری که محبوبیت زیادی هم دارد اپیلاسیون یا وکس است.

اپیلاسیون دارای مزایای زیادی است؛ در صورت استفاده از اپیلاسیون برای 5-4 هفته خیالتان از بابت موهای زائد راحت است، زمانی که صرفش می کنید کمتر است و در آخر از رویش موهای زیر پوستی نیز جلوگیری می کند. در کنار این مزایایی که ذکر شد معایبی هم دارد مانند درد آور بودن این روش، احتمال واکنش های شدید پوستی، قرمز و ملتهب شدن پوست در افراد حساس.

گزینه بعدی که می توانید انتخاب کنید کرم های موبر است. کرم های موبر در تمامی نواحی بدن می توانند استفاده شوند. در این روش نسبت به استفاده از تیغ موهای زائد دیرتر بیرون می آیند و نوک موها تیز نمی شود و پوست نرمتر است. بهتر است قبل از استفاده از کرم به خصوص در نواحی حساس آن را روی قسمت کوچکی از زانو امتحان کنید و در صورت نداشتن حساسیت از آن استفاده کنید.

نقاط قوت کرم های موبر شامل: استفاده آسان، درد نداشتن، با صرفه بودن از نظر اقتصادی و کاهش سرعت رشد موها است. نقاط ضعف این کرم ها شامل: رایحه ناخوشایند و قوی کرم و اینکه استفاده از مواد شیمیایی در این کرم ها می تواند باعث التهاب و آسیب پوست شود. سوزش، خارش، لک شدن پوست از عوارضی است که بعد از استفاده از کرم در بعضی از افراد دیده شده است.

 

لیزر موهای زائد

یکی از بهترین روش ها برای رهایی از موهای زائد در همه نواحی بدن استفاده از لیزر است. برای لیزر موهای زائد لازم است 12-8 جلسه لازم است. هر جلسه کمتر از یک ساعت زمان می برد. فاصله بین جلسات 10-6 هفته است.

در فواصل بین این جلسات برای رفع موهایی که در این بین رشد می کنند نباید از روش هایی مثل اپیلاسیون که موها را از ریشه می کنند، استفاده کنید. درد کم و کاهش سرعت رشد موها از مزایای لیزر موهای زائد است. هزینه بالا و الزام به کامل شدن جلسات برای رسیدن به نتیجه مطلوب از معایب آن است.

از نکاتی که باید قبل از انجام لیزر رعایت کنید:

1) از حداقل چهار هفته قبل از شروع جلسات لیزر باید هر نوع روشی که باعث کندن مو از ریشه می شود مانند اپیلاسیون را قطع کنید.

2) از حدود دو هفته قبل از شروع جلسات از قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید اجتناب کنید.

3) 24 ساعت قبل از رفتن به جلسه لیزر موهای زائد بدنتان را با تیغ اصلاح کنید.

بهترین لیزر موهای زائد در فلاورجان و بهترین لیزر موهای زائد در زرین شهر و فولاد شهر در مطب دکتر شهلا عشوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button